AKTUALITĀTES

Lieldienās Rīgas Senās Mūzikas Centrs un tam piesaistītie kolektīvi - baroka orķestra Collegium Musicum Riga solisti, baroka koris Collegium Choro Musici Riga -, kā arī solisti Ilze Grēvele (soprāns), Rinalds Kandalincevs (baritons), Mikus Abaroniņš (tenors), Ansis Bētiņš (tenors) un diriģents Māris Kupčs aicina uz neparastas kompozīcijas atskaņojumu - Heinriha Šica “Historia der Auferstehung Jesu Christi”, turpinot mūsu misiju - atskaņot labāko un skaistāko, kas radīts baroka laikā.
Senās mūzikas atskaņotāji Heinriha Šica daiļradei pievērsušies jau iepriekš, ik reiz izpelnoties klausītāju sajūsmu par neparasto un interesanto Šica mūzikas mantojumu. “Historia der Auferstehung Jesu Christi” tiek atzīts par vienu no novatoriskākajiem darbiem, bet visai nepelnīti reti tiek atskaņots savas sarežģītās, bet ārkārtīgi krāsainās un bagātās formas dēļ. Latvijas klausītājiem šim būs pirmatskaņojums kopš darba tapšanas dienas - 17. gs. vidus, un, pateicoties autentiskajam atskaņojumam ar vēsturiskiem instrumentiem, aizvedīs klausītājus 400 gadus senā pagātnē!


Uz tikšanos Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā 16. aprīlī plkst 20.00!


Pateicoties Rīgas Domei, Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Valsts Kultūrkapitāla fondam, Latvijas Republikas Kultūras Ministrijai, Creative Europe, eeemerging Emerging European Ensembles, Live Riga, IEEJA koncertā BEZ MAKSAS!

Heinrihs Šics

Historia der Auferstehung Jesu Christi

16. aprīlī plkst 20.00


Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā